איך לבחור הזמנות לחתונה?

קלאסי בגימור מבריק או אולי מחוספס קלות בסגנון טבעי? חושבים על הזמנה עשירה ועמוסה בפרטים או שאתם דווקא דוגלים במינימליזם? אפשרויות העיצוב של הזמנות חתונה הן כמעט אינסופיות ולעתים הבחירה לא פשוטה. נכון שתמיד אפשר לשאול לדעתם של חברים או בני משפחה, אולם, מוטב להתייעץ עם גרפיקאי מנוסה אשר יספק לכם את המידע המקצועי וייעצב עבורכם הזמנת חתונה בלתי נשכחת.

ובכל זאת, כמה נקודות חשובות להתייחסות

הזמנות לחתונה יכולות להוות דרך נהדרת לתקשורת עם האורחים שלכם מעבר למידע הקונקרטי על תאריך ומיקום החתונה. ההזמנות יכולות לרגש, לשמח, לעורר עניין ולגרום גם למכר רחוק להחליט להגיע לחתונה ולשמוח בשמחתכם, לכן חשוב להשקיע מחשבה בהזמנות החתונה מבחינת העיצוב, וודאי שמבחינת איכות ההדפסה. הקפידו לשלוח, או לחלק את ההזמנות בזמן כדי לאפשר לאנשים להתכונן לחתונה שלכם – הזמנות שנשלחות ברגע האחרון עלולות ליצור רושם של חוסר אכפתיות ואתם עלולים בתום לב להעליב ולהפסיד מוזמנים.

 הזמנות לחתונה מעוצבות

מבחינת העיצוב הגראפי ונוסח ההזמנה: קיימות דוגמאות רבות בשוק, רובן מוכר ושחוק מרוב שימוש ומוצע בבתי דפוס רבים. אם החלטתם ללכת על הזמנות חתונה מיוחדות, כדאי לפנות לסטודיו המתמחה בעיצוב של הזמנות לאירועים, שם תוכלו להתרשם מעיצובים מקוריים של מעצבי הסטודיו ולקבל מידע מדויק על עיצובים, חומרים וגם נוסחים שיתאימו לכם. בקשו לראות דוגמאות מוכנות כדי להתרשם מטיב ההדפסה במוצר הסופי.

בסטודיו Bee Happy מעצבים הזמנות חתונה מקוריות, במבחר סגנונות כשהרעיון המנחה הוא התאמה  של ההזמנה למקום האירוע  או לחוויה משותפת שלכם. הזמנות החתונה מתחלקות לקטגוריות לפי סגנון (קלאסי, חתונות בטבע, הזמנות מקוריות והזמנות עם תמונות שלכם). כל העיצובים הם עיצובים מקוריים של מעצבת הסטודיו ומאחורי כל דוגמא יש סיפור או אמירה למשל: מקומות מיוחדים בעולם, תחביבים, רמיזות למיקום החתונה ועוד. באתר של סטודיו Bee Happy תמצאו גם נוסחים להזמנות ומשפטים מרגשים שניתן להכניס להזמנה, טבלת צבעים וסוגי נייר מומלצים. הסטודיו מקפיד על איכות הדפסה גבוהה וזמן אספקה קצר של כמה ימים.

 קטלוג הדוגמאות של הזמנות לחתונה מתחדש בתדירות גבוהה עם עיצובים חדשים ומקוריים ומחולק לקטגוריות הבאות:

מחיר הזמנות לחתונה נע בין 4 ש”ח ל-1.3 ש”ח ותלוי בכמות, גודל וסוג נייר עליו מדפיסים הזמנות.

לקבלת פרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות למייל info@beehappy.co.il או להתקשר לטלפון 054-2515795.

שיהיה במזל טוב!

מאת לנה דור, חפשו אותי ב-Google+