איך מומלץ לבחור הזמנה לברית או בריתה?

בשעה טובה נולד הבן או הבת לה חיכיתם זמן רב כל כך, השם כבר נקבע והימים הראשונים חלפו, עתה נותר לחגוג, להשוויץ ולשמוח בתינוק החדש שהצטרף למשפחה בפני כל החברים והקרובים. כאשר אנו מחליטים לארגן אירוע ברית או בריתה אנו מעוניינים להזמין את כולם במהירות וליידע אותם באופי האירוע, מיקום, זמן ופרטים חשובים נוספים שיש לרשום בהזמנה כתובה שתשלח בדואר. אם כך, איך בוחרים הזמנה לברית באופן מהיר וללא עיכובים?

דגש על אופי האירוע

הזמנה לברית או בריתה היא הזמנה לחגיגה מיוחדת במינההצטרף עוד ילד למשפחה. אנו ממליצים שהמראה של ההזמנה לברית / בריתה יהיה תואם את אופיו של האירוע. אם מדובר באירוע קטן משתתפים וצנוע, כדאי לבחור הזמנה לברית מאויירת ונעימה עם ציורים של רכבות, בלונים ובובות. להורים המחפשים הזמנות בסגנון רשמייותר ניתן למצוא הזמנה לברית עם תמונה של התינוק.

הזמנה לבריתה עם זוג ציפורים

הזמנות לבריתה מעוצבות

מהירות הדפסה

דגש חשוב נוסף לפני שבוחרים הזמנה לברית / הזמנה לבריתה הינו מהירות הדפסה. יש לבחור חברה איכותית המתחייבת להדפיס במהירות ובמקצועיות את ההזמנות, חשוב לזכור שאין מדובר באירוע מתוכנן ולאחר שהתינוקת או התינוק הגיחו לאוויר העולם יש רק שמונה ימים לארגון האירוע. לכן, חשוב לבחור חברה שיש לה במלאי נייר איכותי, כך המשפחה יכולה לבחור במהירות את ההזמנה המועדפת ולקבל תוך ימים ספורים את ההזמנות מודפסות ומוכנות לשליחה בדואר.

הזמנה לברית

הזמנות לברית מעוצבות

 עלויות

חשוב לא להתעלם מהמחיר, הזמנה לברית / הזמנה לבריתה אומנם זה דבר חשוב ומשמעותי להעברת המסר וההרגשה שיהיה באירוע, אך עדיין לא מדובר באירוע עצמו. כדאי שהמחיר של הזמנות לבריתה או לברית יהיה שפוי ומותאם לכיס של המשפחה. המחירון ב- Bee Happy הינו מגוון ויכול להיות מותאם לפי מחיר קבוע מראש. כך ניתן לקבל הזמנות איכותיות ובמחיר הגיוני ומותאם אליכם.

אצלנו ב- Bee Happy ניתן למצוא מגוון סוגים של הזמנות לברית/ בריתה, כל ההזמנות מעוצבות בסטודיו שלנו בחום ובאהבה רבה.

דאגמאות של הזמנה לברית

דוגמאות של הזמנה לבריתה