הזמנות חתונה ומגנטים לחתונה תואמים

תארו לעצמכם, אתם נוסעים לבקר את הסבתא היקרה של אחד מכם כדי להזמין אותה לחתונה שלכם. היא מקבלת מידיכם את המעטפה, שמה מתנוסס עליה בכתב מסולסל והיא פותחת אותה ומוציאה את… ההזמנה לחתונה שלכם! ואז היא מרגישה שיש עוד משהו בתוך המעטפה. סבתא מוציאה מגנט תואם להזמנה ומתמוגגת מאושר… עכשיו היא לא תשכח את החתונה שלכם, זה בטוח! (צפו לחיבוקים, נשיקות ועיניים נוצצות מאושר. אהה, ותישארו לאכול משהו).

כל הטוב הזה מתחיל כשאתם מחפשים סטודיו לעיצוב הזמנות לחתונה, כדאי לבדוק גם אפשרות של הדפסת מגנטים תואמים להזמנות. תוספת המחיר אינה גבוהה במיוחד והמגנטים משמשים תזכורת קבועה לחתונה שלכם כדי שאף אורח לא יפספס את האירוע שלכם.

 מגנטים לחתונה | הזמנות על מגנט | מגנט תזקורת לחתונה

מגנטים לחתונה – תזכורות ומזכרות

מגנטים בסגנון של הזמנות לחתונה יכולים להיות דבר חשוב, כי אין תזכורות יותר טובה ממגנט קטן עם שמות ותאריך החתונה שלכם. מגנט כזה בטוח יתפוס מקום מרכזי על המקרר של כל אחד מהמקבלים אותו. אל תתפלאו אם ההזמנה שלכם תהפוך להיות פריט עיצובי אשר ממגנט אל המקרר הודעות נוספות הרבה אחרי שהחתונה נגמרה.

חוץ מזה, ניתן לחלק מגנטים גם בסוף הערב או אפילו לשלוח לאורחים שהגיעו לחגוג איתכם. הקדשת תשומת לב לאורחים כל כך משמחת, במיוחד כאשר אתם רוצים להודות להם שהשתתפו בחתונה וכיבדו אתכם. החזירו להם את אותו היחס וחלקו מגנטים עם תמונה שלכם וכמה מילים. יחס אישי שכזה מבטיח קירוב לבבות ושמירה על קשר וייתכן וחלק מהאורחים אף יחליטו לאמץ את הרעיון ולהשתמש בו באירועים שלהם.

יותר מי זה, אתם אפילו יכולים לעשות הזמנות על מגנט! קודם כל הזמנות על מגנט זה גימיק מלהיב בהחלט. רובם עושים הזמנות לאירועים על נייר והזמנות כאלה עלולים ללכת לעיבוד. לעומת זאת, הזמנות על מגנט כשה לעבד, כי ישר מצמידים אותן למקרר.

לקבלת תוצאות משביעות רצון

אנחנו מזמינים אתכם לבקר באתר הבית של סטודיו Bee Happy ולהתרשם ממבחר העיצובים והעבודות שלנו. אנחנו מתמחים בעיצוב הזמנות לחתונות, הזמנות לאירועים ומוצרים נלווים כמו מגנטים תואמים ומדבקות, והחיוכים מובטחים! נשמח לענות על כל שאלה שלכם ולעצב ביחד איתכם הזמנות חתונה ייחודיות ואיכותיות ומגנטים תואמים, כל זאת עם יחס אישי וחיוך.