הזמנות לחתונה בסגנון קלאסי

חתונה קלאסית מתאפיינת באלגנטיות רבה, פעמים רבות מלווה בצבעי הלבן והפנינה, שמלה קלאסית ולא מוגזמת, איפור אלגנטי ובשילוב צבעים קלאסיים, חתן בחליפה קלאסית אף הוא – ממש כמו באגדות. הקו העיצובי יהיה בלתי מתפרע אף הוא – שולחנות מעוצבים בזרי פרחים, החתונה תתקיים בדרך כלל באולם או בגן אירועים מרשים ואלגנטי אף הוא והאורחים יגיעו בלבוש נשף. ומה לגבי ההזמנות? הזמנות לחתונה בסגנון קלאסי  חייבות להיות אף הן קלאסיות. אם בחתונה לא סטנדרטית תוכלו לשלב הזמנה קלאסית, הרי שכאן הקו העיצובי די מחייב אותנו לסגנון קלאסי אף הוא וללא עוררין זו ההזמנה שכל אחד מן המוזמנים ישמח לקבל.

לכאורה ברור כיצד ההזמנה צריכה להיראות, במיוחד כשמדובר בהזמנות לחתונה קלאסית – אך בפועל עין בלתי מקצועית יכולה לפשל וליצור הזמנה שכל קשר בינה לבין החתונה הקלאסית מקרי בהחלט. הזמנה לחתונה קלאסית נראית לנו פשוטה וקלה להכנה, אך הטעות הקטנה ביותר היא זו שיכולה גם להרוס אותה. מכאן החשיבות הגדולה של הזמנה מעוצבת בטוב טעם ומתוך מחשבה מקדימה.

בסטודיו לעיצוב של Bee Happy מודעים היטב לחשיבותן של הזמנות לחתונה בסגנון קלאסי ועושים הכול בכדי שתזכו להזמנה המושלמת והמותאמת ביותר לסוג האירוע. הקו המנחה את ההזמנות שנועדו לחתונה הקלאסית הוא פשטות לצד תחכום, כך שההזמנה תשדר אלגנטיות והן תבהיר כי החתונה הינה קלאסית ויש להיערך בהתאם.

תוכלו להתרשם באתרנו ממגוון ההזמנות לחתונה בסגמון קלאסי ולבטח תמצאו את זו שמתאימה בדיוק לאירוע שלכם. לדוגמא, הזמנות לחתונה בסגנון קלאסי לרוב יעוצבו בצבעים בהירים ועדינים כרקע והכיתוב בצבעים כהים, הזמנות יכולות להיות מעוטרות בצורות סימטריות וייחודיות וכמובן כבחירת בני הזוג ובהתאמה לסגנון ורוח האירוע.

wedding-invitations-beehappy-02

הזמנות לחתונה בסגנון קלאסי עם עיטורים ורקעים יפים