הזמנות לחתונה ברוח חג הט”ו בשבט ואביב

ט”ו בשבט הינו חג מיוחד במינו, זהו ראש השנה לאילנות ובעצם לחיים שסובבים אותנו. חג זה אינו אפוף בסבלי העבר של העם היהודי או בזיכרון מאורעות היסטוריים ובחגיגה שמגיעה בעקבות הצלת העם היהודי. אין אנו צמים בו, זהו חג שיש בו אך ורק שמחה וחגיגה! ט”ו בשבט מסמל התחלה של חיים חדשים, זריעה שמובילה לצמיחה והתפתחות, פוריות, הילולה לחיים הנפלאים שסובבים אותנו והוקרה על כל הטוב שניתן לנו בין אם בידי אלוהים ובין אם על ידי הטבע. יש שרואים בחג הט”ו בשבט את הקשר ההדוק שבין האדם, לאדמה והצומח והרבנים אף ממליצים בחום על תאריך זה כעל אחד התאריכים הטובים ביותר לחתונה לאורך השנה.

הידעתם כי עץ השקדייה הוא שנבחר לסמל את חג הט”ו בשבט? מדוע כך? היות והוא בין עצי הפרי הראשונים לפרוח לאחר גשמי הברכה של החורף. ולכן, זו הזדמנות נהדרת להוסיף להזמנות החתונה שלכם את עץ השקדייה הפורח. עץ השקדייה מלא בעדנה, בין אם בגין מראהו האריסטוקרטי, הקלאסי ובין אם בגין פרחיו העדינים בצבעיהם הוורדרדים. רעיון רומנטי נוסף הוא לעצב הזמנות לחתונה עם לב חרוט על גזע העץ ובתוכו שמות בני הזוג והתאריך לחתונה.

תוכלו להוסיף אף זוג ציפורים המסמל לא רק את האביב הממשמש ובא אלא גם את הזוגיות הנפלאה. ט”ו בשבט הוא הזדמנות מצוינת לכל אדם לפתוח שנה חדשה, דף חדש וחיים חדשים. הזדמנות לזרוע זרע קטן שיצמח ויתפתח, ליצור זוגיות נפלאה ולשבור את הכוס דווקא בערב החג שמסמל יותר מכל פריחה מלבלבת, התחדשותו של הטבע ואת שירת הציפורים – שהן הסמל האולטימטיבי של זוגיות.

הייתכן תאריך מושלם יותר לחתונה מאשר חג שכולו מוקדש להתחדשות ופוריות? בואו גם אתם לבחור הזמנות לחתונה ברוח ט”ו בשבט, אביב ופריחה!

הזמנות לחתונה עם פרחים

הזמנות לחתונה עם פרחים ושתי ציפורי אהבה

חתונה בטבע | הזמנה לחתונה עם פרחי דובדבן

הזמנות לחתונה עם שקדיה פורחת

הזמנות לחתונה מיוחדות

הזמנות לחתונה עם פרפרים