הזמנות לחתונה – חתונה בטבע

“ותהי שמחה, גדולה מאוד” (נחמיה, ח 17)

ספק אם יש חתונה כה מרגשת ושמחה כמו חתונה בטבע. מרגע שאנו יוצאים וחוגגים באוויר הפתוח, מול נופים מהממים, הרי שיש הרגשה כה מיוחדת וייחודית שמשפיעה ומרימה את החתונה לגבהים חדשים. הטבע מרעיף על החתן והכלה רוגע ושלווה, מסייע להפחית את רמת הלחצים באירוע המשמעותי הזה ויש שיגידו ההנאה שלהם גבוהה יותר מאשר בחתונה רגילה. יתרה מכך, הטבע מחבר אותנו לשורשים, להיסטוריה, לרגשות חיוביים ובעיקר כאשר החתונה נערכת בתקופות הלבלוב והפריחה האביביים. אך לא רק החתן והכלה מושפעים מחתונה בסגנון זה, אלא כל אחד ואחת מהאורחים מרגיש את האווירה השונה וחוגג ‘כאילו אין מחר’. בנוסף, כל מי שהיה בחתונה אשר נערכה בטבע, יודע כי המסיבות מהוות את החלק המרכזי בחתונה, אז אם גם אתם מעדיפים חתונה בסגנון זה, הרי שתצטרכו גם הזמנות לחתונה בהתאמה לאירוע המיוחד.

הזמנות לחתונה בטבע

הזמנות לחתונה אשר נעשית באולם אירועים אינן יכולות להיות דומות להזמנות לחתונה אשר נערכת בטבע. ההזמנות צריכות להיות עם אופי המותאם לייחודיות האירוע – הזמנות עם איורי טבע, טקסט הקורץ לסוג האירוע, הזמנות משולבות תמונות של טבע או תמונה שלכם בטבע ועוד. כמובן שמקום האירוע מתקשר גם לאופי של החתן והכלה ועל כן ההתאמה משמעה גם התאמה לאופי של הזוג המתחתן.

אנו ב-BeeHappy מבינים ללבכם בהחלט וחוסכים לכם בזמן עיצוב, שכן כבר עיצבנו לכם דוגמאות רבות של הזמנות מיוחדות לחתונות הנערכות בטבע. ההזמנות לחתונה הן השער לאירוע שלכם ולכן אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים כמו הגדולים בכדי שיתאימו לאירוע שלכם.

אם גם אתם עורכים חתונה בטבע והנכם מעוניינים בהזמנה ייחודית, מעניינת ויפיפייה, בחרו כבר עכשיו את הדוגמא המתאימה מתוך קטלוג העיצובים שלנו של הזמנות לחתונה בטבע.

הזמנות מיוחדות לחתונה | הזמנות לחתונה

הזמנה מיוחדת לחתונה עם ציור של עץ פורח ושתי ציפורים שמסמלים את בני הזוג המאוהבים. זוהי הזמנה לחתונה שמתאימה במיוחד לכל מי שמתחתן באביב, בתקופת הפריחה והתחדשות הטבע.

כרטיסי תודה לאחר החתונה

דוגמא של כרטיס תודה תואם לעיצוב של הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה מיוחדות

הזמנות לחתונה עם פרפרים