הזמנות לחתונה – חתונה ביום שישי

עיצוב הזמנות לחתונה מתחיל במהות של האירוע. כאשר הוא מתקיים ביום שישי המהות היא חד משמעית: קלילות ושחרור מלחצים שכרוכים באירועי הערב! האורחים לא היו בעבודה, לא צריכים להגיע בפקקים, קוד הלבוש אינו דווקא חליפה ועניבה, בייחוד בימות הקיץ, אלא לבוש יותר קז’ואל המזכיר את ימות הקיץ. איך שאתם נראים ואיך שהאורחים שלכם מוצגים, כך גם ההזמנות: צבעוניות יותר, פרחוניות יותר ומנבאות למעשה מה יהיה באירוע על בסיס ההסתכלות וההתבוננות עליהן בלבד.

התאמת הזמנות לחתונה לאירוע

במידה שהאירוע מתקיים בגן אירועים או אולם הנמצא בעיר, אופן עיצוב ההזמנה יהיה שונה מהאופן בו היא הייתה מעוצבת לו הייתה מתקיימת בגן אירועים בחוף הים או בנוף טבעי ירוק. אנו סבורים שהזמנות המיועדות לאולם שנמצא בעיר צריכות לשדר קלילות מחד אך רמה מסוימת של מסגרת מאידך. הצבעים יישארו צבעוניים וססגוניים, אך מומלץ שהפונטים יהיו יותר חדים, פחות עגולים, ועם נטייה להיראות כמו פונטים בהם משתמשים סופרי סת”ם. לעומת זאת, אירוע טבע או ים יכול להכיל שימוש בפונטים עגולים יותר, תוך התאמה לצבעים של מקום האירוע: ירוק, חום, וכחול.
צפייה בפרטי ההזמנה בטרם אישורה.

אנו ב-Bee Happy נשמח להציג לכם דוגמאות רבות של הזמנות לחתונה. ניתן לשנות ולעדכן נתונים בטרם תישלח ההזמנה להדפסה, כמובן. לבירור על הזמנות לחתונת צרו קשר כעת!

הזמנות לחתונה קלאסיות | הזמנות לחתונה יפות

הזמנה לחתונה בסגנון קלאסי

הזמנות לחתונה | חתן כלה

הזמנה לחתונה קלאסית עם חתן וכלה

הזמנות לחתונה יפות | הזמנות לחתונה ביער

הזמנות לחתונה בטבע