הזמנות לחתונה – חתונה הפוכה

מהי חתונה הפוכה? האם זה מתאים לכל אחד? מה מבקש להשיג הזוג שבחר להתחתן הפוך? כנראה שאת כל זאת כבר גיליתם. אבל… איזו הזמנה מתאימה לחתונה הפוכה? את זה אנחנו כאן כדי לגלות לכם!

כידוע, חתונה הפוכה כשמה כן היא – שיבוש הסדר הקיים ברוב החתונות בארץ, הוא על פי רוב:
קבלת פנים >> חופה >> ארוחת ערב חמה >> ריקודים והופעות חיות. פשוט יוצרים סדר חדש שמתאים לכם.

אז מה מבקשים בני זוג ששינו סדר זה לשדר לאורחים שלהם באמצעות ההזמנה לחתונה שלהם?
לוודא שכל החברים הקרובים נוכחים ברגע החופה. מנימוק זה, דוחים לא מעט זוגות את חופתם לסוף האירוע. האורחים הולכים ומתמעטים, מה שמשאיר לבני הזוג את היכולת לקיים את החופה באינטימיות עם מספר מינימלי של עדים שצריך לפי ההלכה היהודית. זוגות רבים רואים בחופה עצמה את החלק החשוב להם מכל בחתונה, ולכן דווקא בו הם מעוניינים שכל חבריהם ומקורביהם הקרובים ביותר יקחו חלק בתהליך. אז לא עוד “20:30 – חופה וקידושין.”

התחשבות באורח העובד ופתרון למורכבויות של חתונה הפוכה.
כידוע, להיות אורח של חתונה בישראל גם הוא פרויקט לא קטן. האזרח הישראלי נדרש לעבוד 9 שעות ביום במקרה הטוב, מה שמצריך אותו לחזור לביתו כשכל הכבישים עמוסים, ולהמשיך את מסע העומס שלו את עבר אולם האירועים. כשהוא מגיע לאולם בו לא מתקיימת חתונה הפוכה, הוא מגיע רצוץ. במקום זאת, הקדמת הארוחה לתחילת הערב מחזירה לו את האנרגיות שאבדו לו ביום המתיש, ומאפשרת לו לשמוח בשמחתך באופן אופטימלי, תוך הנאה אמיתית מצדו.

במקביל, למהלך זה ישנן לא מעט מורכבויות. איחור החופה לסוף האירוע ישאיר אתכם, כזוג בטרם נישואיו, עייפים ומותשים דווקא ברגע בו תרצו להיות במיטבכם ולא לשכוח – צריך גם לשבור את הכוס. הקדמת הארוחה כאקט ראשוני באירוע מצמצמת מהיקף קבלת הפנים שהיא נדבך שבאופן טבעי מקדים לאירוע. ולכן קיום הארוחה כאשר מגיעים לשמחה מצריך בהכרח הצנעה של קבלת הפנים עד כדי אי קיומה בפועל, זולת מסירת המתנה בכניסה. אז לא עוד “20:00 – קבלת פנים ונשנושים.”

רוצים הזמנות לחתונה שמעבירות בדיוק את המסר הנכון, גם בחתונה הפוכה? בואו לבחור את ההזמנה המתאימה ביותר לאירוע שלכם!

הזמנות מקוריות לחתונה

הזמנות לחתונה עם נגיעה אישית ורגשית – הזמנות מקוריות לחתונה

wedding-invitations-beehappy-02

הזמנות לחתונה בסגנון קלאסי עם עיטורים ורקעים יפים

הזמנות לחתונה בטבע

הזמנות לחתונה בהשראת הטבע עם פרחים

wedding-invitations-beehappy-04

הזמנות לחתונה עם תמונה