הזמנות לחתונה – חתונה כפרית

מתכננים חתונה כפרית? במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לבחירת הזמנות לחתונה כזו בדיוק! אנו ב BEE HAPPY נעמיד לשירותך מגוון רחב של אפשרויות לחתונה מסוג זה. חתונה כפרית יכולה להיערך בשני סגנונות עיקריים: מבנה שמאפייניו כפריים בכל קנה מידה: התשתית עשוייה לרוב מעץ, עם ריצוף דקים לגינה, כאשר החצר מתאפיינת בשילוב הדקים החומים והצמחייה הפרחונית. האולם עצמו מעוטר בפרופילים בלגיים שקופים על בסיס אלומיניום המשמשים כחלונות ודלתות, ובפנים כל תשתית הריהוט היא תשתית כפרית בעלת צביון עתיק. בדרך זו יש לעצב את ההזמנות:

הזמנות לחתונה – שימוש ברקעים “כפריים”

שימוש זה מעיד בפני המוזמנים כבר בהצצה ראשונית שההזמנה מכוונת לחתונה כפרית. בעת בהדפסת הזמנות עבור חתונה כפרית נהוג להשתמש ברקע חום בהיר, ופונטים כהים יותר בשביל הכתוב. בהמשך המאמר תוכלו לקרוא על בחירה נכונה של הפונטים לחתונה מסוג זה.

הקפדה על יחס וגודלי הגופנים

חשוב כמובן להקפיד על היחס בין גודל הגופן בכותרת הראשית, בכותרת המשנית ובתוכן, ולהקצות גודל שונה גם למקום בו מוצגים שמות החתן, הכלה, ושני זוגות ההורים. ולזכור – חתונה כפרית – לא

בחירת גופני הכתיבה

גופני הכתיבה צריכים להיות בעלי הקשר כפרי מסורתי. מומלץ להשתמש בגופנים חדים בכתיב דפוס, ובמידה ותידרשו להשתמש במילה באנגלית או שפה לטינית אחרת מומלץ שהפונט גם כן ייראה עתיק, המזכיר אלמנטים מהספרות האנגלית העתיקה.

שליחת מסמכים נוספים לאורחים

לאחרונה, נהוג לשלוח מסמכים שונים לאורחים, כמו מכתב תודה על ההשתתפות באירוע. אנו סבורים שמסמכים אלו צריכים להיות מתואמים להזמנה ולשאת אופי דומה לאופיו של האולם משתי סיבות: בכוחם לתת לאורחים תזכורת לאנרגיות החיוביות ששטפו את האירוע וישחזרו ברוחם את אופיו. במיוחד כשמדובר בחתונה כפרית, מכתב תודה כזה משרת את המטרה – להוסיף מימד קלאסי לאירוע שלכם ולהגיד תודה באופן שלא ישכח.

אז בואו לתכנן ביחד איתנו את ההזמנות עבור החתונה הכפרית שלכם, לחצו כאן!

הזמנות מקוריות לחתונה | הזמנה לחתונה עם אופניים

ציפרי אהבה ואופניים – הזמנות לחתונה מעוצבות בסגנון רטרו

הזמנות לחתונה מרובעות | הזמנות לחתונה מקוריות

הזמנות מיוחדות לחתונה בטבע בקיץ

הזמנות לחתונה מיוחדות עם פרחים

הזמנות לחתונה מיוחדות בסגנון וינטג’ עם פרחי ורדים יפהפיים על רקע נייר מכתבים