הזמנות לחתונה עם תמונה

הזמנות לחתונה עם תמונה נועדו עבור כל זוג המבקש לשזור נימה אישית בהזמנות שלו. התמונה מזכירה שלא מדובר בעוד חתונה במסגרת התעשייה הישראלית הידועה והמוכרת, אלא בחתונה ספציפית של בני הזוג! כך, האורחים, שרובם מכירים את בני הזוג מקרוב, יוכלו לדעת מה יהיה האופי הבסיסי של האירוע מהיכרותם עם החוגגים, וגם תוכלו לסייע להם ליהנות מתמונה איכותית שלכם בטרם הנישואין.

אך איזו תמונה כדאי שתהייה בהזמנות לחתונה?

זו יכולה להיות תמונה מבוימת שהעמדתם, היא יכולה לשקף את הזוגיות הנפלאה שלכם, תוכלו להצטלם בחורש טבעי, בכר דשא והטבע כבר מספק את התפאורה המושלמת לזוגיות בשיא פריחתה. תמונות של בני זוג בטבע תמיד יהיו מרשימות, ראשית היות והירוק יוצר קונטרסט נפלא לדמויות ושנית היות וטבע מספק קונוטציה של שלווה, שמחה, פריחה, אביב בדיוק כמו השלב שבו הזוגיות שלכם נמצא בו. כמו כן, תוכלו להצטלם על חוף הים וזה הזמן לתת לדמיון להתפרע… תוכלו להפוך את החול בחוף לקנבס ציור ולכתוב בו את כל שתרצו להצהיר בפני המוזמנים, באין אם זה אהבתכם האינסופית, או מקום האירוע ועוד… ומה אתכם? חשוב שיהיה זה מראה מחוייך, המשדר ביטחון עצמי גבוה וחשוב מכל, המשדר ביטחון בזוגיות ובאהבתכם האינסופית כלפי בני/בנות הזוג. תוכלו לביים כמובן בעצמכם, באמצעות חברים ואם ממש חשקה נפשכם גם באמצעות צלם מקצועי המתמחה בתמונות להזמנות חתונה.

תמונה כבר יש ומה עכשיו?

תוכלו לשלב את התמונה בהזמנה כראות עיניכם – בחלק השמאלי/ימני/עליון/אמצעי של ההזמנה, כאשר הפרטים לרבות שמות החוגגים והוריהם מודפסים בחלק הנותר. מבחינה עיצובית – אין זה יהיה נדיר למצוא רק תמונה עם פרטים חשובים בהזמנה, אך יש שהולכים על עיצובים מוקפדים יותר – צבעי רקע המשתלבים יפה עם צבעי התמונה, ניתן לבחור צורות מסגרת ייחודיות ושונות מכל כגון מצולעים א-סימטריים או דווא הקלאסיים – מסגרת עגולה עם פיתוחים בסגנון עתיק. ובכל מקרה, תוכלו לבחור הזמנות לחתונה שעיצבנו במיוחד למטרה זו, וכל שנותר לכם לעשות הוא להצטלם.
כדי לבחור מתוך מגוון העיצובים של הזמנות לחתונה עם תמונה, יש להקליק על הקישור הבא!