הזמנות לחתונה – עשר נקודות להתייחסות

נכון שיש לכם המון מה לעשות ומעט מדי זמן, בכל זאת אל תדחו את הזמנות החתונה לרגע האחרון! למענכם ולמען האורחים שלכם. זוהי נקודת ההשקה של המוזמנים לאירוע הכה חשוב שלכם, והרי נקודות חשובות שיש לשים לבן אליהן:

1. כמות
נהוג להדפיס כ 50% ממספר המוזמנים + 20% כמקדם ביטחון. ההמלצה היא להדפיס יותר כדי להימנע ממצב שבו תצטרכו לבצע הזמנה חדשה, להגיע למינימום הזמנות נדרש ולשלם יותר עבור כל יחידה (בגלל הכמות הקטנה יחסית).

2. בעל מקצוע
בתי הדפוס מציעים המון דוגמאות, רובן חוזרות על עצמן בקרב כל בתי הדפוס ולכן חסרות ייחוד. אם אתם רוצים להעניק לאורחים שלכם מזכרת מיוחדת, מוטב שתפנו לסטודיו לעיצוב, רצוי כזה שמתמחה בעיצוב הזמנות לאירועים.

3. עיצוב ההזמנה
בסטודיו לעיצוב יוכלו לעצב או להתאים עבורכם הזמנה מיוחדת שתשקף את החוויה האישית שלכם בדרך לחופה. תוכלו לבחור דוגמה קיימת מקטלוג ולעצב אותה על פי הטעם שלכם ועדיין לשמור על ייחודיות. עיצוב אישי של הזמנות לחתונה יאריך את זמן העבודה ויגדיל עלויות.

4. דוגמא מודפסת
אם בחרתם הזמנה מסוימת, אתם יכולים לבקש לקבל אותה מודפסת כדי להתרשם באמת מהתוצאה הסופית. סטודיו מקצועי לא יהסס לשלוח לכם דוגמא!

5. טקסט ונוסח
מילים אוהבות, ציטוט מהתנ”ך או אמרה מפורסמת – יש הרבה דרכים יפות להביע רגשות ועדיין להעביר פרטים מדויקים אודות האירוע. אין סתירה, הזמנה היא הזמנה וגם אמירה.

6. תקציב
טווח המחירים תלוי בכמות ההדפסה וברמת המורכבות של הזמנות החתונה. מעצב טוב יידע איך ליצור עבורכם הזמנה מיוחדת בתקציב שמתאים לכם. עשו בדיקת מחירים.

7. מעטפות
אם בחרתם בהזמנה לחתונה בגודל סטנדרטי, תוכלו להשתמש במעטפות שמספק אולם האירוע (בדרך כלל). אם אתם לא יודעים אילו הזמנות לחתונה תחלקו, בדקו שהסטודיו בו בחרתם, מספק גם מעטפות (בתשלום כמובן), וגם בגדלים לא סטנדרטיים.

8. הגהה!
בדקו היטב את נוסח ההזמנה והפרטים המצוינים כולם: השמות, מקום האירוע, התאריך והשעה. עשו הגהה בעצמכם ובקשו דעה נוספת ורק לאחר שתהיו בטוחים שההזמנה כתובה ללא שגיאות, אשרו למעצב לשלוח את ההזמנות לבית הדפוס.

9. סוגי הנייר להדפסה
כל סטודיו לעיצוב מציע מספר סוגים של נייר להדפסה ביניהם ניירות יקרים, טבעיים, עדינים וכד’. בקשו לראות הזמנות חתונה קודמות, תוכלו לקבל מושג על הנראות של ההזמנה ולהחליט אם באמת יש לכם צורך בנייר הכי יקר או הכי יוקרתי.

10. זמן ואספקה
התהליך מראשיתו ועד קבלת ההזמנות אליכם עשוי לקחת מספר שבועות בהתאם לקבלת ההחלטות שלכם, קצב העבודה בבית הדפוס, עבודות גמר והמשלוח. הוסיפו לכך את הזמן הנדרש לחלוקה של ההזמנות לאורחים והתחשבו בכך שגם המוזמנים שלכם צריכים להיערך לחתונה שלכם. ההמלצה היא להזמין את ההזמנות לפחות חודש וחצי לפני החתונה.

רוצים מענה מושלם לכל הנקודות? פנו עכשיו ונשמח לעמוד לשרותכם!