הזמנות לחתונה שמתעוררות לחיים

הזמנות העתיד כבר כאן – הזמנות לחתונה שמתעוררות לחיים כמו קסם!

זו כנראה ההתפתחות הכי קולית שתראו בתקופה הקרובה בתחום הזמנות לחתונה. זה מיוחד במינו, כולם ידברו על זה ויעבירו בין החברים. זה הולך להיות שיחת היום של כולם ואם חיפשתם גימיק לחתונה והתייאשתם מהרעיונות הבנאליים, מצאתם אותו – הזמנות לחתונה שמתעוררת לחיים! איך זה בדיוק מתרחש? פשוט מאד.

אתם שולחים הזמנות חתונה מודפסת שלעיני כל נראות כמו הזמנות מן המניין. הסוד טמון בדף ההנחיות שמצורף לכל אחת מהן. בדף מזמינים את המכובדים להוריד אפליקציה חינמית שנקראת Let’s Play (ניתנת להורדה גם ב- App store וגם ב-Google Play). בשלב הבא הם מונחים לסרוק את ההזמנה המודפסת באמצעות האפליקציה וכאן מתחיל הקסם הגדול – ההזמנה מתעוררת לחיים וסרטון שאתם צילמתם מתחיל להתנגן ומזמין את האורחים המכובדים לחתונה שלכם, באופן הכי אישי והכי מיוחד שיש! תודו שברעיון מקסים שכזה טרם נתקלתם וחוויה כזו בהחלט טרם חוויתם.

אז איך מקבלים הזמנות לחתונה עם הקסם? בשלוש פעולות פשוטות:

  1. בוחרים הזמנה לחתונה מהאתר ומדפיסים כמות שאתם צריכים.
  2. אתם מצלמים ומעבירים אלינו סרטון בן עד 30 שניות (אנחנו סומכים על היצירתיות השופעת שלכם ובטוחים שתעמדו במשימה בהצלחה רבה).
  3. מצרפים את המייל שלכם, שהאישורים יזרמו אליו.

ו… זהו, אנו כבר נדאג לכל השאר: נחבר את הסרטון שלכם להזמנה, נודיע לכם שהוא מוכן ונעביר עד 300 דפי הסבר שיצורפו להזמנות לחתונה – אותם דפים שיסבירו למוזמנים שלכם כיצד לצפות בקסם.

ובמה זה כרוך מבחינתכם?

  • מחיר הדפסת הזמנות לחתונה לפי המחירון ותלוי בכמות ההזמנות שאתם צריכים.
  • אנימציית Let’s play כרוכה בתוספת תשלום של 599 ש”ח, ולקסם אין מחיר!

בואו לגלות עולם חדש – זו ההזדמנות שלכם לרגש, לחדש ולהיות ייחודיים גם בהזמנות לחתונה.

תראו את הקסם בעצמכם! הורידו אפליקציה Let’s play דרך קיו אר קוד וסרקו את הזמנה לחתונה.

רעיון הזמנות לחתונה | הזמנות לחתונה מיוחדות | הזמנות עם הקסם

)