הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה

תחשבו על מילים מתוקות ואותיות מסולסלות, צבעים רכים ואיורים מוקפדים ואלו מודפסים באופן מדויק על ניירות איכותיים. אתם נוסעים לחלק את הזמנות לחתונה ולא מפסיקים לשמוע קריאות התפעלות “ואוו, איזו הזמנה לחתונה מדהימה,” “מי עשה לכם את זה?” תודו שזה מעלה חיוך בתקופה לחוצה למדי והאמת היא, שזה לא מצריך השקעה כספית גבוהה במיוחד או ריצות אינסופיות בין גרפיקאים ובתי דפוס. יש מי שטורח לעצב הזמנות לחתונה שלא משאירות אף אחד אדיש כלפיהן. הזמנות לחתונה עם אמירה אישית ומרגשת מוסיפות מתיקות ויוצרות אצל האורחים סוג של השתתפות בחוויה שלכם. סביר להניח שלא תרצו להכין הזמנה אישית ומקורית לכל אחד ממאות המוזמנים שלכם, אבל, תוכלו לבחור כמה עיצובים מקוריים שידברו אל כל אחד מהאורחים שלכם. אם כך, היכן מזמינים הזמנות מיוחדות לחתונה מבלי להתרוצץ בין בעלי מקצוע או להשקיע בהזמנות הון תועפות? בוחרים בסטודיו לעיצוב הזמנות בי הפי! ואיך בוחרים בדוגמא המתאימה? האמת היא שזאת שאלה טובה כיוון שיש הרבה סגנונות עיצוביים. אם אתם עומדים להינשא, תוכלו לבחור בהזמנה לחתונה עם קריצה לאיזה תחביב משותף או לסגנון החתונה שאתם מתכננים. חלק מכם אולי יעדיף ללכת על הזמנה קלאסית לחתונה, ובכל מקרה, תחשבו על המגע האישי שלכם בהזמנה, על הקשר שלכם, מקום האירוע וכד’.

מכיוון שאנו יודעים שהזמנת עשרות ואף מאות מוזמנים לאירוע כה גדול כחתונה זה עניין לא פשוט בכלל, אנו ב Bee Happy מקלים עליכם את המלאכה, ומאפשרים לבחור הזמנה לחתונה מתוך שפע דוגמאות שעוצבו בהתאמה למבחר רחב של סגנונות חתונה, של מקומות אירוח ושל אופי שונה לכל זוג מאורס.

 

כיצד בנוי קטלוג של הזמנות לחתונה?

בקטלוג שיצרנו התאמנו את הזמנות לחתונה לרוח החוגגים, למקום האירוע, ולאופי של החוגגים. הקטלוג עוצב על ידי מעצבת מקצועית, לנה דור, ששקדה על כל הזמנה והזמנה באופן אישי, כאילו נעשתה במיוחד עבורה. על ידי בניית דוגמאות של הזמנות לחתונה הצלחנו להוזיל את עלות השירות ולהגדיל את האיכות. בנוסף, המלאכה המוטלת על החתן והכלה המיועדים בבחירת הזמנות לחתונה נעשתה קלה בהרבה, עם שיטת המיקוד שלפיה מחולק הקטלוג. כל הזמנה נמצאת בקטגוריה נפרדת, ולכל הזמנה ניתן שם ומספר המייחד אותו ומתאר את האיכות הייחודית לו. הקליקו על התמונה כדי לעבור לקטגוריה המתאימה.

הזמנות מקוריות לחתונה

הזמנות לחתונה עם נגיעה אישית ורגשית – הזמנות מקוריות לחתונה

wedding-invitations-beehappy-02

הזמנות לחתונה בסגנון קלאסי עם עיטורים ורקעים יפים

מה הזמנות לחתונה צריכות לכלול?

קודם כל, כאשר מדפיסים הזמנות לחתונה, יש לרשום את כל הפרטים הרלוונטיים לאורח – שמות המתחתנים, תאריך עברי ולועזי, שם וכתובת של מקום האירוע, זמן קבלת פנים וחופה, שמות ההורים ומספרי טלפון לאישור השתתפות. לאחר שמולאו הפרטים הטכניים, מגיע השלב לנסח הזמנה אישית ולבבית. נוסח הזמנה לחתונה יכול להיעשות בצורת שיר, כדיבור ישיר, בצורת ציטוט של משפט מוכר וידוע או באמצעות חוש הומור בריא, כל זוג והטעם האישי שלו.

 

פרטים טכניים על הזמנות לחתונה

זוגות רבים מבינים כי כשמדפיסים הזמנות לחתונה, עולות שאלות טכניות רבות כמו: מתי כדאי להזמין, מהי הכמות המומלצת, האם כדאי לנסח לכל אחד פניה אישית, ועוד. נתחיל מסוגיית הפניה האישית. ההמלצה הטובה ביותר בנושא זה היא לנסח משהו שידבר באופן אישי לכל אורח שקורא את ההזמנה, אך תקף גם לגבי כולם. שנית, מומלץ להדפיס בין שבעים לשמונים אחוזים מכמות המוזמנים בפועל, מכיוון שבין המוזמנים יש זוגות ומשפחות שמספיקה להם הזמנה אחת. מומלץ להשאיר כמות נאה של ספיירים במקרה שגם אחרי הרבה מאמצים של להיזכר בכל המוזמנים, שכחנו מישהו או מישהי חשובים מאוד. מומלץ להוציא את ההזמנות להדפסה כחודש לפני האירוע, על מנת לספק לאורחים מספיק זמן מראש לפנות לעצמם את המועד הנקוד מחד, ומאידך לשמור לעצמכם את תקופת השינויים הנתונה קרוב ככל האפשר עד למועד האירוע.

 

תהליך ההזמנה פשוט ומהיר:

  • בחרו דוגמא מתוך קטלוג של הזמנות לחתונה
  • שלחו מספר דוגמא ונוסח הזמנה לחתונה דרך טופס “צור קשר
  • תוך 24 שעות קבלו סקיצה דיגטלית לאישורכם
  • הזמנות מוכנות תוך 3 ימי עסקים מיום אישור הסקיצה

פנו אלינו עכשיו ותהיו מרוצים מעיצובים מיוחדים, איכות הנייר, הדפסה גבוהה וזמן האספקה קצר.

 

ניתן להזמין מוצרים משלימים להזמנות לחתונה:

  • מעטפות מעוצבות
  • כרטיסי תודה
  • מדבקות לסגירת מעטפות
  • מספרי שולחן
  • תפריט חתונה
  • חבקים למפיות