הזמנות לחתונה בטבע

הזמנות לחתונה בטבע

הזמנות מיוחדות לחתונה מעוצבות בהשראה של הטבע, מתאימות במיוחד לרוח ואווירה של חתונה על הים, חתונה בפרדס, יער או כרם ענבים יפיפה.

הזמנות לחתונה בטבע הן הזמנות מיוחדות התואמות את הרוח והאווירה של החתונה, כך ניתן להכניס את המוזמנים להרגשה הקסומה של החתונה עוד מרגע ההזמנה. מדובר בהזמנות ייחודיות ויפות המעוצבות על דפי נייר איכותיים וטובים בדגמים שונים. הדגש העיקרי של הזמנות אלו הינו צבעים בגוונים של טבע כמו ירוק וחום, פרחים בגוונים שונים ורקע בצבע מתאים.

הזמנות מיוחדות לחתונה עם איורים של פרחים

הזמנות לחתונה בטבע צריכות לשדר את האווירה הפורחת והמלבלבת שהטבע משרה. לכן, חלק מההזמנות מעוצבות עם איורים מרשימים של פרחי האירוס, השושנים או ציפור גן עדן. כל הזמנה מאווירה את ההרגשה הרומנטית ואת התחושה של מקום החתונה.

הזמנות לחתונה צבעוניות במיוחד

רוב הזמנות לחתונה בטבע מעוצבות עם צבעים חמים בגוונים של חום עץ או ירוק וטורקיז של עץ תפוח, זאת על מנת לשדר את הססגוניות המרהיבה שיש לטבע להציע. אין ספק כי הזמנה ייחודית שכזו יכולה להפוך את החתונה בטבע למיוחדת וקסומה עוד יותר. אצלנו ניתן להזמין הזמנות אלו בגדלים ובצבעים שונים כשהמטרה העיקרית היא התאמה בין אופי האירוע ובני הזוג לסוג ההזמנה.

בחרתם דוגמא של הזמנה לחתונה – מה הלאה?

1. העבירו  את כל הפרטים של הזמנה (נוסח הזמנה לחתונה, תאריך (עברי ולועזי), שם וכתובת האולם וכמובן מספר הזמנה לחתונה שבחרתם) למייל hazmana@beehappy.co.il או בעזרת טופס צור קשר

2. תוך 24 שעות תישלח לדוא”ל שלכם סקיצה לאישור.

3. מאשרים, משלמים ומקבלים הזמנות תוך 3 ימי עבודה.

ניתן לקבל דוגמה של הזמנה לחתונה בחינם לפני הדפסה של כל הכמות.
התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים: לנה – 054-2515795