הזמנות לחתונה עם תמונה

הזמנות לחתונה עם תמונה

הזמנות לחתונה מעוצבות בשילוב תמונתם של בני הזוג מעבירות מסר אישי ומזכירות לאנשים עם מי הם באים לשמוח.

הזמנות לחתונה עם תמונה

הזמנות לחתונה זהו חלק מרגש וחשוב בתהליך ההכנות להפקת האירוע, זהו השלב בו מודיעים לכל המשפחה והחברים על התאריך והמועד של האירוע. אצלנו באתר ישנם סוגים שונים של עיצובי הזמנות לחתונה, כמו הזמנות לחתונה קלאסיות או הזמנות לחתונה בטבע. ועכשיו הוספנו קטגוריה חדשה – הזמנות לחתונה עם תמונה.

מדוע הזמנות לחתונה עם תמונה?

הזמנות לחתונה עם תמונה נעשו פופולריות בתקופה האחרונה. הרעיון הוא ליצור מסר אישי ולהזכיר לאנשים עם מי הם באים לשמוח בפועל. התמונה יכולה להיות בטבע, בבית, היא יכולה להיות משעשעת או פשוט יפה, אך המסר אחיד - תמונה מייצרת תחושה אישית, היא פותחת את הלב, משעשעת והכי חשוב מזמינה.

טיפים ורעיונות

ניתן לבחור הזמנות לחתונה עם תמונות בסגנונות שונים. אתם יכולים להצטלם בפארק, בים או בטבע ולשים את התמונה היפה כהזמנה לחתונה. רעיון נוסף הוא לשים תמונות ילדות של הזוג הצעיר וכך לשעשע את האנשים בזיכרון ישן. רעיון נוסף הוא לקחת תמונה מטיול שלכם יחד, או מרגע רומנטי בחייכם ולשלב את התמונה הזו בתוך הזמנה לחתונה.

לא משנה איזה דוגמא של הזמנה בוחרים, הכי חשוב שהאיכות של התמונה תהיה טובה עבור ההזמנה והעיצוב הגרפי ישתלב יפה והרמוני.

הזמנות לחתונה צבעוניות במיוחד

חלק מההזמנות לחתונה בטבע מעוצבות עם צבעים חמים בגוונים של חום עץ או ירוק וטורקיז של עץ תפוח, זאת על מנת לשדר את הססגוניות המרהיבה שיש לטבע להציע. אין ספק כי הזמנה ייחודית שכזו יכולה להפוך את החתונה בטבע למיוחדת וקסומה עוד יותר. אצלנו ניתן להזמין הזמנות אלו בגדלים ובצבעים שונים כשהמטרה העיקרית היא התאמה בין אופי האירוע ובני הזוג לסוג ההזמנה.

בחרתם דוגמא של הזמנה לחתונה – מה הלאה?

1. העבירו את כל הפרטים של הזמנה (נוסח הזמנה לחתונה, תאריך (עברי ולועזי), שם וכתובת האולם וכמובן מספר הזמנה לחתונה שבחרתם) למייל hazmana@beehappy.co.il או בעזרת טופס צור קשר

2. תוך 24 שעות תישלח לדוא”ל שלכם סקיצה לאישור.

3. מאשרים, משלמים ומקבלים הזמנות תוך 3 ימי עבודה.

ניתן לקבל דוגמה של הזמנה לחתונה בחינם לפני הדפסה של כל הכמות.
התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים: לנה – 054-2515795