חתונה בחורף ובסתיו – המלצות

גם אתם בדרך לחתונה חורפית או סגרירית? האם גם החתונה שלכם תתקיים בראש השנה, בעונת השלכת? זה הזמן להתאים לא רק את השמלה וחליפת החתן לעונה, אלא גם את ההזמנות לחתונה – לאווירה הכה ייחודית.

מומלץ להיערך לחתונת סתיו-חורף ראשית כל מנטלית, אף זוג לא מעוניין שחתונתם בעונה זו תהייה רוויית גשם זלעפות, אם כך, כיצד נערכים? ראשית כל מצטיידים במטריות מבעוד מועד, שנית – ההנעלה – מומלץ להביא עמכם זוג נעליים לצילומים וזוג נוסף לאירוע עצמו, שכן לא תרצו להגיע לחתונה מרוחים בבוץ. כיצד שומרים על השמלה לבנה גם לערב? פשוט מרימים מן הרצפה את הקצה ומשתדלים מאד שלא תתלכלך לפחות עד רגע הכניסה לגן/אולם האירועים. תוכלו לבקש אף להצטלם במתחמים סגורים כגון מוזיאונים מקומיים שמהווים בהחלט מקום אקזוטי לצילומים.

נערכנו לחתונה, אך מה עם ההזמנות? גם הן צריכות להתאים לאווירה הסגרירית! כך תעשו זאת!
הזמנות לחתונה כדאי שישקפו את האווירה השוררת בקרב החוגגים והן בהחלט יכולות גם לשקף את העונה הקיימת ואם מדובר בעונת הסתיו – חורף, הלוא שהתברכתם בעונה נפלאה לחגיגות ובייחוד בארצנו. זו העונה הנעימה ביותר, עצים בצבעי חום- ירוק – כתום שוטפים את העיניים וסמלי הסתיו/חורף מהווים עיצוב מרהיב וייחודי לחתונתכם. צירוף מקובל עבור רקע להזמנה הוא תמונה של עלי שלכת, או הר שלג לבן. רקעים אלו משדרים רוגע ושלווה, התחברות ליופיו של הטבע, אלגנטיות והתפעלות מן היופי, והרי שזו התחלה נהדרת לחיים חדשים.

הזמנות לחתונה עם עלים

הזמנה לחתונה בטבע 14

הזמנות לחתונה | חתונה בסתיו

הזמנה לחתונה בטבע 37

בסטודיו לעיצוב הזמנות לאירועים Bee Happy תמצאו מגוון עצום של הזמנות לחתונה בחורף ובסתיו. כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לקישור ולבחור את ההזמנה המושלמת עבורכם. כמובן שאם תרצו, תוכלו לשלב תמונות שלכם בתוך ההזמנה – והנה לכם הזמנה לחתונה מיוחדת במינה.

הזמנות מקוריות לחתונה

הזמנות לחתונה עם נגיעה אישית ורגשית – הזמנות מקוריות לחתונה

wedding-invitations-beehappy-02

הזמנות לחתונה בסגנון קלאסי עם עיטורים ורקעים יפים

הזמנות לחתונה בטבע

הזמנות לחתונה בהשראת הטבע עם פרחים

wedding-invitations-beehappy-04

הזמנות לחתונה עם תמונה