חתונה בקיץ

חתונה בקיץ היא הבחירה של יותר ויותר זוגות העושים את הצעד המרגש (יש לציין!) וממסדים את הקשר. ככלל, חתונה בקיץ מעמידה לרשותכם את מלוא האפשרויות לחגוג: ניתן לחגוג בגן אירועים פתוח או סגור, במקום בטבע, בעיר או על שפת הים. בשונה מעונת החורף – במקרה ובחרתם בעונה החמה – אינכם מוגבלים בדבר. חשוב לבחור את הקונספט שמדבר אליכם וללכת לפיו. הבה נסקור מספר דוגמאות של לחתונה בקיץ:

גן אירועים עם בריכה
בשל החום הכבד ששורר בעונה זו, רוב הסיכויים שהאירוע שלכם יתקיים בשעות הערב. אולי כדאי גם למצוא גן אירועים עם בריכה פתוחה ולסיים את חתונתכם במסיבת בריכה מטורפת.

חתונה על הגג
אחת מהחתונות הכי מרשימות בקיץ זו חתונה אורבנית בלב העיר, על הגג, תחת כיפת השמיים עם נוף של לב העיר.

חתונה בגן אירועים בטבע
חתונה זו היא החתונה הכי מרגיעה והכי פחות מחייבת מבחינת הדרישות שלה מצד האורחים: ההגעה היא מלכתחילה במצב רוח מיוחד, ללא ביגוד שרד, וחלק מהאורחים אף יופיע בספורט-אלגנט או לבוש ים, תלוי בלוקיישן.

אבל לא משנה באיזה סגנון החתונה שלכם, אתם, כמו כל הזוגות שעשו את הבחירה הזו והחליטו להפיק חתונה בקיץ, חייבים עכשיו להוציא את הזמנת חלומותיכם. אנו ממליצים לבחור עיצוב קיצי וקליל, צבעוני וססגוני, אולי עם פרחים או עם אלמנט אחר שמרמז על המקום חתונתכם. כי אחרי הכל – ההזמנה היא השער לאירוע ואנו ב BEE HAPPY כאן כדי לספק לכם את ההזמנה הנכונה עבור האירוע הקיצי של השנה – החתונה שלכם!

למידע נוסף על הזמנות לחתונה בקיץ, פנו אלינו עכשיו ונשמח לעמוד לשרותכם!

 

הזמנות לחתונה מקוריות | חתונה בקיץ

חתונה בקיץ – הזמנות מקוריות לחתונה

הזמנות לחתונה מרובעות | הזמנות לחתונה מקוריות

הזמנות מיוחדות לחתונה בטבע בקיץ

הזמנה מקורית לחתונה | הזמנות לחתונה עם אופניים

הזמנות לחתונה מיוחדות עם אופניים ופרחים

הזמנות מקוריות לחתונה בסגנון וינטג' עם פרחים

הזמנה לחתונה מקורית ומעוצבת כגלוית דואר של פעם עם זר פרחים יפהפה. זוהי הזמנה לחתונה שמתאימה במיוחד לחובבי סגנון וינטג’ ופרחים