שליחת כרטיסי תודה לאורחים לאחר החתונה

הגיע הזמן שנחשוף את האמת: הזמנות לחתונה הן רק ההתחלה. כנקודת פתיחה, הן חשובות מאוד, הן מרגשות מאוד והן משקפות מאוד את בני הזוג. אך הן יריית הפתיחה לשבועות רבים של סידורים, הכנות ושאר ירקות המסתיימים בשיא – החתונה עצמה! וממש כמו שכתוב בהזמנות לחתונה, החופה נערכת, האורחים שמחים בשמחתכם, ההורים מתרגשים אפילו יותר מכם לארח את כל המי ומי. דאגתם להאכיל את כולם באוכל הטוב ביותר, להשקות אותם במשקאות האיכותיים ביותר ולספק את התוכנית האמנותית המתאימה ביותר לאופי שלכם (כן, גם לחלק לאורחים נעלי אצבע זה חלק מהתוכנית האמנותית…), שברתם את הכוס, או את המוסכמות אבל רגע… זהו? נגמר? כל מה שיישאר מהאירוע הנוצץ שלכם זה וידאו שאמא תראה לאורחים שבאים לבקר אותה בשבוע שלאחר האירוע?

לצערי, זה מה שרוב הזוגות בוחרים לעשות. לסיים את התכנון בשעה מסוימת באותו הלילה ולהמשיך ולהתנהג כאילו כלום לא קרה – וחבל שכך. זהו הרי האירוע של חייכם ואירוע של פעם בחיים… והחיים המשותפים מתחילים רק לאחר החתונה. אז מדוע לא להתחיל אותם עם ריגוש האורחים שלכם בצורה שהם לא ישכחו?

מגיע לכם שידברו על האירוע שלכם גם שבועות לאחר שהוא יתרחש. שכשאתם תהיו בירח דבש, האורחים שלכם יתגעגעו אליכם. שכולם יתרגשו מאיך שסיימתם את האירוע ועברתם לחיים המשותפים שלכם בלי לשכוח לרגע איך כולם התייצבו ועשו לכם הכי שמח שאפשר – ולא שכחתם להגיד תודה! כרטיסי תודה שישלחו אליהם לאחר החתונה הוא הדרך הטבעית לעשות זאת.

תוכלו לשלב בכרטיסי תודה תמונה אישית, או QR-Code שיוביל אותם לאתר חתונה שלכם עם כל התמונות מהאירוע, או הודעה פשוטה המודה מקרב לב על ההשתתפות באירוע ומזמינה אותם לחנוכת הבית, או פשוט לקפה ועוגה. אפשר לכתוב “תודה רבה על השתתפותכם” או “תודה רבה על שלקחתם חלק בשמחתינו“. אחרי הכל – מה יותר חשוב לכם מאשר האנשים שאוהבים אתכם כל כך?

תכננו זאת מראש והזמינו יחד עם הזמנות לחתונה גם כרטיסי תודה לאורחים, כדי שלא תצטרכו לדאוג לכך אח”כ!

 

כרטיסי תודה מעוצבים

הדפסת כרטיסי ברכה בהתאם לעיצוב של הזמנות לחתונה

כרטיסי תודה לאחר החתונה

דוגמא של כרטיס תודה תואם לעיצוב של הזמנות לחתונה