להתחתן בפורים – רעיונות לעיצוב הזמנות לחתונה

פורים 2014  בפתח ושמח כפליים להתחתן בפורים! אם אתם מתכננים חתונה באחד הימים הקרובים לחג פורים, קחו בחשבון שערב וחג פורים עצמו לא מומלצים לחתונה, שכן הצום בערב החג, משלוחי המנות, הסעודה המשפחתית וקריאת המגילה מקשים מאוד על עריכת חתונה. אבל, פורים קטן ושושן פורים נחשבים לימים מאוד מומלצים להתחתן בהם, כי נהוג להוסיף בם בשמחה. ואם החתונה שמחה כפליים, כדאי גם לחשוב על עיצוב הזמנות לחתונה ברוח העונה והחג. כיצד עושים זאת? בוחרים בעיצוב שמסמל חג פורים: זאת יכולה להיות הזמנה לחתונה בצבעים שמעניקים הרגשה של שמחה, חגיגה וקרנבל, תוכלו גם להוסיף זוג מסכות על רקע צבעוני במיוחד. בין אם תבחרו בעיצוב קיים או תעצבו מחדש, מומלץ לקחת בחשבון מספר נקודות:

רעיונות עיצוב של הזמנות לחתונה

על הצבעים של ההזמנות להיות צבעים חזקים, שנותנים תחושה של אושר ושמחה כמו כחול, אדום, טורקיז וכו’. צבעים אלו מעידים יותר מכל כי זו הזמנה לחתונה המתרחשת בפורים. בישראל נושא הכתיבה הרשמית עם הדיו השחור הוא נושא אקוטי, לכן, אם בחרתם לחרוג מהנורמה הזו – הדבר יכול לקרות רק במסגרת חג או מועד שמצדיק זאת, ואנו סבורים שאין מתאים יותר מפורים על מנת להתבטא בצבעים החזקים ואף לצרף את השמות שלכם בשלל צבעים. מבחינת הקונספט של הזמנות לחתונה, כל רעיון שקשור לחג הפורים מתקבל בברכה: ניתן להוסיף מסכות, אזני המן, רעשנים או צורות אחרות המעידות כי מדובר בהזמנות לחתונה שתתקיים ברוח חג הפורים.

תוכלו להפוך את ההזמנות למעניינות ביותר אם הן יספרו סיפור – מה הוא האירוע שעליו הן מדברות? למשל, אם חשבתם להפיק הזמנות לחתונה עם תמונה שלכם, אז הרעיון הכי מדליק ויצירתי יהיה אם תצטלמו בתחפושות מקוריות ותשלבו את תמונה הזו בעיצוב ההזמנה. אין ספק שתפתיעו את אורחיכם ותקבלו המון תגובות חיוביות.

חשיבות תיאום תוכן ההזמנה למועד

ישנה חשיבות רבה לתיאום נוסח ההזמנה למועד. למשל, ההזמנה תוכל להכיל טקסט בסגנון הבא: “לרגל חג הפורים שמחים להזמינכם לחתונה” או “דרושים אורחים שמחים לחתונה של זוג מאושר מאוד” ואם זאת חתונה עם תחפושות, תוכלו לציין שגם אורחים מתבקשים לבוא מחופשים. בדרך זו יוכלו האורחים להתכונן לאירוע ואולי אף להפתיע אתכם בתחפושות מקוריות ויפות. הם גם יוכלו ליזום מיזמים חברתיים התואמים את החג כמו הענקת משלוחי מנות. השילוב בין המועד לבין החתונה יאפשר לכם ולאורחים שלכם ליהנות הן מהחתונה והן מהחג!

 דוגמאות של הזמנות לחתונה שעוצבו במיוחד למתחתנים בחג פורים. אהבתם? צרו קשר עכשיו לפרטים נוספים

הזמנות לחתונה מעוצבות | פורים 2014

להתחתן בפורים – רעיון לעיצוב הזמנות לחתונה עם מסכות

הזמנות לחתונה מיוחדות | פורים 2014

להתחתן בפורים – רעיון לעיצוב הזמנות לחתונה עם פסים צבעוניים

הזמנות לחתונה מקוריות | פורים 2014

להתחתן בפורים – רעיון לעיצוב הזמנות לחתונה עם מכסות פורים

הזמנות לחתונה מעוצבות | פורים 2014

להתחתן בפורים – הזמנות לחתונה מעוצבות

פורים 2014 | הזמנות לחתונה בפבחג פורים

רעיון לעיצוב הזמנות לחתונה – תפתיעו את אורחיכם בהזמנה לחתונה עם תמונה שלכם בתחפושות מקוריות

נוסח הזמנה לחתונה מצחיק

להתחתן בפורים – נוסח הזמנה לחתונה מצחיק ומשעשע