סוגי נייר

סוגי נייר

לסוג הנייר עליו מדפיסים הזמנות לאירועים – אם זה הזמנות לחתונה, בר מצווה או לברית – יש השפעה מכרעת על התוצאה הסופית. בדיוק כפי שחשוב להתאים את העיצוב הויזואלי של ההזמנות לאופי האירוע והחוגגים, בדיוק כמו שהניסוח הוא חשוב לתמונה המלאה, כך גם סוג הנייר עליו מודפסות ההזמנות הוא חשוב. אנו ב-Bee Happy שמים דגש על איכות ומציעים לכם מבחר של סוגי נייר שישלימו לכם את התמונה המלאה.

נייר כרומו

הדפסת הזמנות לחתונה על נייר כרומו

נייר כרומו הינו נייר בסיסי בענף הדפוס, עליו מדפיסים את כל הדברי דפוס: כרטיסי ביקור, גלויות, פליירים וכמובן הזמנות לאירועים. נייר כרומו הינו נייר לבן וחלק עם ציפוי מט, שמבליט את צבעי ההדפסה ונותן להם הרגשה חיה וחדה יותר. על נייר כרומו מתאים להדפיס כל סוגי הגרפיקה: עם הרבה רקע לבן, רקע צבעוני או תמונה. שימו לב! הזמנות לאירועים שיש בהם תמונה או רקע שתופס את כל שטח הדף, מדפיסים אך ורק על נייר כרומו.

 

 נייר איכות / נייר ממוחזר

הדפסת הזמנות לחתונה על נייר איכות דורינה

נייר איכות (ממוחזר) דורינה

נייר דורינה הוא נייר בעל קימורים דקים ועדינים. מרקמו המחוספס נותן הרגשה של נייר טבעי ואורגני. נייר דורינה מתאים לכל הסגנונות של הזמנות לחתונה, אך לא להדפסת שטח מלא.

 

נייר פנינה

נייר פנינה קרוי גם נייר משי ומשלב ייחודיות של נצנוץ עדין והרגשה נעימה. נייר פנינה יוצר אפקט מרשים ביותר של עושר ויוקרה. נייר פנינה מגיע בשלושה צבעים: לבן, זהב וכסף. סוג נייר זה מתאים במיוחד להדפסת הזמנות לחתונה בסגנון קלאסי.

נייר איכותקש טבעי (נייר חום)

נייר קש טבעי הוא נייר בעל מחוספסות נמוחה, וההרגשה שהוא מייצר היא הרגשה טבעית ופשוטה. סגנון העיצוב המתאים ביותר לנייר קש טבעי הוא עבור הזמנות לחתונה בטבע או הזמנות לחתונה בסגנון רטרו.