אודות

ברוכים הבאים לאתר הסטודיו לעיצוב הזמנות לחתונה Bee Happy.

האהבה שלי לעיצוב פעפעה בי עוד מגילאים צעירים, מימושה באמצעות עסק עצמאי לעיצוב הזמנות לאירועים מהווה את שיאו של תהליך הבשלה אישית ומקצועית. פתיחת העסק העצמאי הגיעה לאחר שנים רבות של עבודה בחברת פרסום ורצון לפתוח בדרך עצמאית.
עיצוב הזמנות לאירועים מרגש אותי בכל פעם מחדש, כי כל בכל הזמנה אני זוכה להיכנס למרחב הרגשי של החוגגים הנרגשים וזוכה לראות אושר של הורים טריים או התרגשות של בני הזוג לפני חתונה. הרעיון לעסק החל מרצון לעצב הזמנות מקוריות ומיוחדות, שיעשו את ההזמנה ליותר מעוד הזמנה קלאסית עם עיטורים כלליים.

רבים שואלים אותי איזה הזמנה לבחור זו או זו: אין לי תשובה חד משמעית – אני אוהבת את כולן במידה שווה ומכינה את כולן באהבה והשקעה רבה. לכל אירוע יש האופי המיוחד שלו ואני שואפת בכל הזמנה לבטא את אופי המקום, אופי האירוע ואופי החוגגים וליצור הזמנה שמכניסה כל מוזמן לעולמו של בעל השמחה. כל הזמנות לאירועים מודפסות אך ורק על הניירות המובחרים ביותר באיכות הדפסה מדהימה שלא תשאיר אף אחד אדיש.

באתר שלפניכם תוכלו לבחור מקטלוג הזמנות לאירועים את ההזמנה המושלמת עבור האירוע שלכם:

הזמנות מעוצבות לחתונה לפי בחירה

להורדת העלות ולשיפור השירות יצרתי עבורכם קטלוג של הזמנות מעוצבות לחתונה ממנו ניתן להתאים באופן אישי את ההזמנה המבוקשת. תוכלו לבחור הזמנה לחתונה מושלמת בשבילכם מתוך דוגמאות רבות שמקלות עליכם את המלאכה ומאפשרות להתאים את אופי ההזמנה לאופי שלכם או של מקום האירוע: הזמנות לחתונה מעוצבות בהשראה של הבטבע, הזמנות מקוריות לחתונה, הזמנות לחתונה בסגנון מודרני, הזמנות לחתונה בסגנון קלאסי והזמנות לחתונה בסגנון רטרו.

ליצירת קשר ולפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלי, ואני אתן לכם מענה בכל שאלה, התייעצות ובקשה.

בברכה,

לנה דור

Bee Happy